Ürünler

Optiformula logo
Tek Seferlik Ödeme

Karma Yem Formülasyon Yazılımları (Fabrika Yemi Hazırlama) (Windows işletim sistemi, Server/PC/Laptop sürümü)

Yem fabrikaları, Broiler, Yumurta üreticileri ya da kendi karma yemini (fabrika yemi) yapmak isteyen işletmeler için hazırlanmışlardır. Çoklu Çözüm (Multi Blend) ya da Tekli Çözüm (Single Blend) olarak tercihinize göre farklı sürümler halindedir. En düşük maliyet ile karma yem formülasyonu yapmanızı sağlarlar.

Optiformula logo
Tek Seferlik Ödeme

Tam Karışım Rasyon Formülasyon Yazılımları (TMR Rasyon Hazırlama) (Windows işletim sistemi, PC/Laptop sürümü)

Büyükbaş (Süt ve Besi) ile Küçükbaş (Koyun ve Keçi) hayvanları için Tam Karışım Rasyon Formulasyon (TMR) hazırlamak isteyen Yem Fabrikaları, Büyükbaş ve Küçükbaş Çiftlikleri, Yem Danışmanları, Veterinerler için hazırlanmışdır. NRC Metabolik Enerji, NRC NET Enerji ve INRA (UFL,UFV) ya da serbest modellerine göre hayvan ihtiyaçları hesaplanabilir. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların tüm besin maddesi ihtiyaçlarını karşılarken, onları en düşük maliyet ile beslemenizi sağlar.

Saha Yazılımı (TMR Rasyon Hazırlama, Saha Elemanları Raporlama ve Takip Sistemi) (Android ve iOS işletim sistemleri, Mobil cihaz sürümü, Cep Telefonu / Tablet)

Büyükbaş Süt ve Besi hayvanları için Tam Karışım Rasyon Formulasyon (TMR) hazırlamak isteyen Yem Fabrikaları, Büyükbaş Çiftlikleri, Yem Danışmanları, Veterinerler için hazırlanmışdır. Yem Fabrikası saha elemanlarının günlük raporlama yapabilmesi, sipariş girebilmesi imkanı. Bilgiler bulut ortamında tutulduğu için, laptop bozulması, kaybolması, çalınması gibi durumlarda verilerin güvende olması gibi bir çok kolaylık sağlamaktadır. NRC Metabolik Enerji, NRC NET Enerji ve INRA (UFL,UFV) modellerine göre hayvan ihtiyaçları hesaplanabilir. Büyükbaş hayvanların tüm besin maddesi ihtiyaçlarını karşılarken, onları en düşük maliyet ile beslemenizi sağlar.

Optiformula logo
Aylık / Yıllık Abonelik

Yem ve Hammadde Satıcıları İçin Pazaryeri

Yem ve hammadde üreticilerinin, ürünlerini sergileyebileceği global bir portaldır. Ürünlerinizi ilana koyarak satış yapın. Yempazarı sayesinde müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.